Wydarzenia klasowe

001.3fW poniedziałek 23 kwietnia 2018r., w przeddzień Europejskiego Dnia Śniadania, organizowanego w tym roku pod hasłem „Znajdź czas na śniadanie”, uczniowie i wychowawczyni klasy IV „c” przygotowali zdrowe śniadanie – sałatki owocowe.
Wiadomo bowiem, że śniadanie to pierwszy posiłek, spożywany w godzinach porannych i będący podstawą całego dnia. Śniadanie to dawka pozytywnej energii na cały dzień - zwłaszcza wtedy, gdy przed nami dzień wypełniony pracą lub nauką.
Żeby było zdrowo, kolorowo i smacznie uczniowie razem z wychowawczynią p. Iwona Jabłońską, przynieśli różne owoce – jabłka, banany, truskawki, mandarynki, brzoskwinie, borówki, kiwi, winogrona oraz różne dodatki – musli, płatki śniadaniowe, rodzynki oraz jogurty. Wszyscy chętnie wzięli się do pracy – obierali owoce, kroili na kawałki, dodawali ulubione dodatki i delektowali się rewelacyjnymi smakami swoich owocowych sałatek. Takie śniadanie można byłoby jeść codziennie!!!!!! Smacznego

Iwona Jabłońska

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Zebranie Rady Rodziców - 12.06.2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trojek Klasowych dnia 12 czerwca godz. 17 swietlica szkoly.

Ewa Chołody