Wydarzenia klasowe

warsztaty 00227 marca 2018r. uczniowie z IIIF uczestniczyli w warsztatach kulinarnych pod nazwą "Zabawa w gotowanie". W związku ze zbliżającą się Wielkanocą dzieci robiły świąteczne mazurki. Ubrane w wesołe fartuszki wyrabiały ciasto z mąki pszennej i orkiszowej, wałkowały i wycinały krążki. Po ich upieczeniu smarowały je lukrem z daktyli, oleju kokosowego i masła orzechowego. Każde dziecko blendowało składniki lukru, co było wielką frajdą. Następnie uczniowie ozdabiali mazurki zdrowymi dodatkami. Pojawiły się na nich najczęściej migdałowe kwiatuszki z rodzynkowymi środkami posypane wiórkami kokosowymi, listki z dyni lub słonecznika albo wesołe buźki z oczami z żurawiny. Dzieci były bardzo zadowolone i dumne ze swoich zdrowych wypieków. Obiecały, że upieką takie same mazurki w domu wspólnie ze swoimi rodzicami.

Uczniowie z klasy IIIF wraz z wychowawcą życzą wszystkim uczniom i nauczycielom PSPzOI NR 7 zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości.

Anna Madej

Zebrania z rodzicami 6 grudnia 2018

6 grudnia 2018 roku (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.

Zebranie Rady Rodziców 20 XI 2018

Zebranie Rady Rodzicow i Przedstawicieli Trojek Klasowych 20 listopada godz. 17 swietlica szkoly.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców