Strona główna

O szkole

Dla Rodzica

Dla Ucznia

Dla Nauczyciela

RODO

Wydarzenia klasowe

Skontaktuj się z nami

Publiczna Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

im. Mikołaja Kopernika 

ul. Okulickiego 14
37-450 Stalowa Wola


+48 15 842 04 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIP: 8651427241
REGON: 000837465 
KRS: 0000145905

Nr konta

80 1020 4913 0000 9802 0117 6981
 

Plan lekcji

E-dziennik

Zdjęcia

photo gallery

Otwórz menu

28.09.2017- DZIEŃ CHŁOPAKA W KL.IVB

Tego dnia dziewczynki i wychowawczyni klasy składały życzenia chłopcom i wręczały upominki , żeby wyrazić sympatię . Wraz z rodzicami przygotowały też pyszny poczęstunek. Korzystając z pięknej pogody, bawiliśmy się następnie na szkolnym placu zabaw. Było naprawdę wesoło, głośno ,a harcom nie było końca.

 

09.11.2017-LISTOPADOWA ZADUMA NA CMENTARZU KOMUNALNYM W STALOWEJ WOLI KL.IVB

 

9 listopada uczniowie kl.4b z wychowawcą i rodzicami wybrali się na cmentarz komunalny. Odwiedziliśmy Mauzoleum, gdzie złożyliśmy kwiaty i zapaliliśmy znicze, oddając cześć poległym za Ojczyznę.
Następnie alejami przeszliśmy cały cmentarz, po drodze odwiedzając groby bliskich, paląc znicze i modląc się. Wspominaliśmy, tych którzy odeszli. Była to ważna lekcja wychowania rodzinnego, patriotycznego i obywatelskiego, pełna wzruszeń , zadumy i refleksji.

 

30.11.2017- KLASA IVB Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE MIĘDZYUCZELNIANEJ W STALOWEJ WOLI

 

Z okazji andrzejek wybraliśmy się na lekcję biblioteczną, gdzie dokładnie zapoznaliśmy się z dawnymi zwyczajami , związanymi z obchodami w/w święta. Pani bibliotekarka bardzo ciekawie i żywiołowo opowiedziała nam , jak dawniej wróżono, w co wierzono, zaprezentowała także okolicznościową wystawkę i gazetkę.
Następnie uczniowie sami sobie wróżyli, czemu towarzyszyło wiele emocji. Warto było w tym dniu zapewnić dzieciom świetną zabawę i wywołać uśmiech na ich twarzach, a przy tym odbyć ciekawą lekcję związaną ze starymi ,ludowymi zwyczajami.

 

13.10.2017- UROCZYSTE OBCHODY K OMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

 

To był bardzo uroczysty dzień, nad oprawą którego pracowały kl. 4b i 7b pod opieką pani Jolanty Gajewskiej-Wianeckiej i Brygidy Małek. Przedstawiono program słowno- muzyczny , uczennice kl. IV połączyły śpiew z tańcem.
Pani Dyrektor Alicja Bartoszek i Pan Dyrektor Janusz Bis wręczyli nagrody zasłużonym Nauczycielom i Pracownikom administracji szkoły. Były serdeczne życzenia, kwiaty, uśmiechy-podziękowania za codzienny trud włożony w nauczanie, wychowanie dzieci i młodzieży.
Samorząd szkoły wzorowo i profesjonalnie poprowadził całą uroczystość ,wręczył zebranym nauczycielom symboliczną różę.

Brygida Małek

Co nowego w szkole?

Ostatnie komunikaty

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców

List do Uczniów od RPP 2018

List do Uczniów i Uczennic z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Bezpieczny wypoczynek - lato 2018

Przed rozpoczęciem wakacji Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku. (...)

Wybierając dla swojego dziecka formę letniego wypoczynku, należy zadbać przede wszystkim o sprawdzenie wiarygodności organizatora. MEN stworzyło publiczną bazę danych o wypoczynku, za pomocą której każdy rodzic może przekonać się, czy dany organizator zgłosił turnus do właściwego kuratorium oświaty na 21 dni przed terminem rozpoczęcia wyjazdu oraz na 14 dni w przypadku półkolonii i wypoczynku organizowanego za granicą.

Poradnik bezpiecznego wypoczynku znajduje się tutaj.

Szczegółowe informacje sa dostępne na stronie MEN.

Baza wypoczynku MEN dostępna tutaj..

"Dobry Start" - wyprawka szkolna dla dziecka

Dobry start

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami w:

a także na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.