Wydarzenia klasowe

28.09.2017- DZIEŃ CHŁOPAKA W KL.IVB

Tego dnia dziewczynki i wychowawczyni klasy składały życzenia chłopcom i wręczały upominki , żeby wyrazić sympatię . Wraz z rodzicami przygotowały też pyszny poczęstunek. Korzystając z pięknej pogody, bawiliśmy się następnie na szkolnym placu zabaw. Było naprawdę wesoło, głośno ,a harcom nie było końca.

09.11.2017-LISTOPADOWA ZADUMA NA CMENTARZU KOMUNALNYM W STALOWEJ WOLI KL.IVB

9 listopada uczniowie kl.4b z wychowawcą i rodzicami wybrali się na cmentarz komunalny. Odwiedziliśmy Mauzoleum, gdzie złożyliśmy kwiaty i zapaliliśmy znicze, oddając cześć poległym za Ojczyznę.
Następnie alejami przeszliśmy cały cmentarz, po drodze odwiedzając groby bliskich, paląc znicze i modląc się. Wspominaliśmy, tych którzy odeszli. Była to ważna lekcja wychowania rodzinnego, patriotycznego i obywatelskiego, pełna wzruszeń , zadumy i refleksji.

30.11.2017- KLASA IVB Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE MIĘDZYUCZELNIANEJ W STALOWEJ WOLI

Z okazji andrzejek wybraliśmy się na lekcję biblioteczną, gdzie dokładnie zapoznaliśmy się z dawnymi zwyczajami , związanymi z obchodami w/w święta. Pani bibliotekarka bardzo ciekawie i żywiołowo opowiedziała nam , jak dawniej wróżono, w co wierzono, zaprezentowała także okolicznościową wystawkę i gazetkę.
Następnie uczniowie sami sobie wróżyli, czemu towarzyszyło wiele emocji. Warto było w tym dniu zapewnić dzieciom świetną zabawę i wywołać uśmiech na ich twarzach, a przy tym odbyć ciekawą lekcję związaną ze starymi ,ludowymi zwyczajami.

13.10.2017- UROCZYSTE OBCHODY K OMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

To był bardzo uroczysty dzień, nad oprawą którego pracowały kl. 4b i 7b pod opieką pani Jolanty Gajewskiej-Wianeckiej i Brygidy Małek. Przedstawiono program słowno- muzyczny , uczennice kl. IV połączyły śpiew z tańcem.
Pani Dyrektor Alicja Bartoszek i Pan Dyrektor Janusz Bis wręczyli nagrody zasłużonym Nauczycielom i Pracownikom administracji szkoły. Były serdeczne życzenia, kwiaty, uśmiechy-podziękowania za codzienny trud włożony w nauczanie, wychowanie dzieci i młodzieży.
Samorząd szkoły wzorowo i profesjonalnie poprowadził całą uroczystość ,wręczył zebranym nauczycielom symboliczną różę.

Brygida Małek

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców