Wydarzenia klasowe

mikolajki 3f 001Jak co roku tak i w tym święty Mikołaj zawitał do dzieci z IIIF. Z niecierpliwością i niepewnością uczniowie nasłuchiwali odgłosy dochądzące zza drzwi. Nadeszła ta upragniona chwila i w drzwiach ukazała się duża postać Mikołaja. To ON!!!!!!!!!!!!!!!! Radość była ogromna. Dzieci śpiewały piosenki,  mówiły wiersze i dostały upragnione prezenty. Postanowiły tak się zachowywać, aby znowu za rok przyszedł do nich ten wyśniony, upragniony czarodziej z białą brodą.

Anna Madej

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców