Wydarzenia klasowe

mikolajki 4a0016 grudnia uczniowie klasy 4 „a” wybrali się do klubokawiarni „Tipi” na warsztaty kulinarne – pieczenie babeczek.

Na początku zajęć dzieci rozpoznawały i nazywały przygotowane produkty, omawiały przybory wykorzystywane w przygotowywaniu ciast, aż w końcu zabrały się za robienie babeczek. Wszyscy chętnie uczestniczyli w pracach, z niecierpliwością czekając na swoją kolej. W niedługim czasie zapach piekących się babeczek wypełnił całą kawiarnię. Po „ciężkiej” pracy nastąpił czas szaleństwa. Dzieci miały niezwykłą frajdę korzystając z sali zabaw. W ruch poszły wszystkie możliwe sprzęty przeznaczone do zabawy - każdy znalazł coś dla siebie. Świetnej zabawie nie było końca. Następnie nadszedł czas na skosztowanie przygotowanych wypieków. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że czekoladowe babeczki były przepyszne.
Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełne niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z „Tipi” i wróciły do szkoły, z nadzieją na kolejne niezapomniane Mikołajki.

Ewa Rybicka
Zuzanna Bielecka

Nietypowe Czytanie Literatury - II semestr 2017/2018

Ze względu na zmiany planu i związane z tym kwestie organizacyjne w II semestrze są odwołane zajęcia Nietypowe Czytanie Literatury. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w poprzednich zajęciach.

Wolontariat szkolny

Informator dla uczniów

Jak zrobić kokardę narodową

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości dla uczniów i nauczycieli odbędzie się

9 listopada 2017 /czwartek/.

Zapraszamy klasy pod opieką nauczycieli uczących na wyznaczonej lekcji.
Ze względów organizacyjnych proszę o punktualnie sprowadzenie klas na salę gimnastyczną.

W tym dniu obowiązuje strój galowy.

Poniżej instrukcja robienia kokardy narodowej i szczegółowa rozpiska.

Pomoc psychologiczna

Szkoła zapewnia uczniom opiekę psychologiczną. W ramach wsparcia psychologicznego prowadzone są indywidualne spotkania z uczniami oraz zajęcia grupowe w klasach, porady i konsultacje dla rodziców i nauczycieli a także tematyczne spotkania dla rodziców z różnymi specjalistami.

Pedagog i psycholog służą pomocą uczniom, rodzicom, wychowawcom i nauczycielom codziennie w godzinach: 8.00 – 15.00.

Wydawanie obiadów

Obiady są wydawane w stołówce szkolnej 10:30-13:30.