Wydarzenia klasowe

mikolajki 4a0016 grudnia uczniowie klasy 4 „a” wybrali się do klubokawiarni „Tipi” na warsztaty kulinarne – pieczenie babeczek.

Na początku zajęć dzieci rozpoznawały i nazywały przygotowane produkty, omawiały przybory wykorzystywane w przygotowywaniu ciast, aż w końcu zabrały się za robienie babeczek. Wszyscy chętnie uczestniczyli w pracach, z niecierpliwością czekając na swoją kolej. W niedługim czasie zapach piekących się babeczek wypełnił całą kawiarnię. Po „ciężkiej” pracy nastąpił czas szaleństwa. Dzieci miały niezwykłą frajdę korzystając z sali zabaw. W ruch poszły wszystkie możliwe sprzęty przeznaczone do zabawy - każdy znalazł coś dla siebie. Świetnej zabawie nie było końca. Następnie nadszedł czas na skosztowanie przygotowanych wypieków. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że czekoladowe babeczki były przepyszne.
Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełne niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z „Tipi” i wróciły do szkoły, z nadzieją na kolejne niezapomniane Mikołajki.

Ewa Rybicka
Zuzanna Bielecka

Zebrania z rodzicami 6 grudnia 2018

6 grudnia 2018 roku (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.

Zebranie Rady Rodziców 20 XI 2018

Zebranie Rady Rodzicow i Przedstawicieli Trojek Klasowych 20 listopada godz. 17 swietlica szkoly.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców