Wydarzenia klasowe

4c 001

Okres przed i po Święcie Zmarłych to czas na wspomnienie tych , którzy od nas odeszli. To również odpowiedni moment na rozmowy dotyczące szacunku dla zmarłych i zachowania się na cmentarzu.
7 listopada uczniowie kl. IV „c” wraz z wychowawcą p. Iwoną Jabłońską, wybrali się na Cmentarz Komunalny w Stalowej Woli.
Spacer alejkami cmentarza był dla uczniów głębokim przeżyciem, wprowadził w chwile zadumy oraz wspomnień o bliskich zmarłych. Przy Mauzoleum uczniowie z wychowawczynią zapalili znicze i rozmawiali o osobach poległych, podczas II wojny światowej, za Ojczyznę i nasze miasto. Poza tym uczniowie obeszli cały cmentarz odwiedzając groby swoich bliskich, którzy odeszli. Zapalali znicze i w ciszy się modlili. Wracając, przeszli alejkami, gdzie spoczywają małe dzieci, by tam na zapomnianych grobach również zapalić znicze.
To była bardzo ważna lekcja wychowania rodzinnego, obywatelskiego oraz patriotycznego, która pozostanie uczniom w pamięci.

Iwona Jabłońska

Zebrania z rodzicami 6 grudnia 2018

6 grudnia 2018 roku (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.

Zebranie Rady Rodziców 20 XI 2018

Zebranie Rady Rodzicow i Przedstawicieli Trojek Klasowych 20 listopada godz. 17 swietlica szkoly.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców