Wydarzenia klasowe

3f 031

31 października 2017r. klasa IIIF wybrała się do sklepu ze zdrową żywnością Ann Rose. Uczniowie od wejścia oczarowani byli wspaniałym zapachem ziół i przypraw oraz wystrojem wnętrza sklepu. Właściciele pani Ania i pan Tomek przekazali uczniom bardzo dużo informacji na temat zdrowej żywności i naturalnych kosmetyków. Dzieci zostały poczęstowane morelami suszonymi na słońcu i rodzynkami, które bardzo różniły się smakiem i kolorem od tych, które są dostępne w każdym sklepie. Kosztowały również zdrową wegetę i niedźwiedzi czosnek. Pani Ania opowiedziała dzieciom o właściwościach naturalnych kosmetyków. Pod koniec pobytu uczniowie zrobili zakupy. Królowało naturalne mydło, kasza gryczana i jęczmienna, glicerynowa pomadka do ust, zdrowa kawa Inka a także kardamon z cynamonem. Dzieci były oczarowane, zadowolone i bogatsze o zdobyte wiadomości na temat zdrowej żywności i naturalnych kosmetyków. To byłe cudowne i niezapomniane chwile. Miejsce to jest godne polecenia.

Anna Madej

Nietypowe Czytanie Literatury - II semestr 2017/2018

Ze względu na zmiany planu i związane z tym kwestie organizacyjne w II semestrze są odwołane zajęcia Nietypowe Czytanie Literatury. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w poprzednich zajęciach.

Wolontariat szkolny

Informator dla uczniów

Jak zrobić kokardę narodową

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości dla uczniów i nauczycieli odbędzie się

9 listopada 2017 /czwartek/.

Zapraszamy klasy pod opieką nauczycieli uczących na wyznaczonej lekcji.
Ze względów organizacyjnych proszę o punktualnie sprowadzenie klas na salę gimnastyczną.

W tym dniu obowiązuje strój galowy.

Poniżej instrukcja robienia kokardy narodowej i szczegółowa rozpiska.

Pomoc psychologiczna

Szkoła zapewnia uczniom opiekę psychologiczną. W ramach wsparcia psychologicznego prowadzone są indywidualne spotkania z uczniami oraz zajęcia grupowe w klasach, porady i konsultacje dla rodziców i nauczycieli a także tematyczne spotkania dla rodziców z różnymi specjalistami.

Pedagog i psycholog służą pomocą uczniom, rodzicom, wychowawcom i nauczycielom codziennie w godzinach: 8.00 – 15.00.

Wydawanie obiadów

Obiady są wydawane w stołówce szkolnej 10:30-13:30.