Wydarzenia klasowe

mbp 00118  października  w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Stalowej Woli uczniowie z klasy III g wzięli udział w  warsztatach przeprowadzoanych prze Michała Zawadkę. Pan Michał jest aktorem, i pisarzem, i znawcą ludzkiej natury, i wielkim przyjacielem ludzi, zwłaszcza dzieci i młodzieży. I właśnie w trosce o ich dobro przeprowadza niezwykle ciekawe warsztaty, które dają wiele do myślenia, podczas których zwraca uwagę na rzeczy ważne. Warsztaty zatytułowane były: „Społeczny Savoir Vivre, czyli jak nie nadepnąć światu na odcisk”. Dzieci podczas wspólnej zabawy nauczyły się, co znaczy” gra w życie”, czyli co dzieje się z nami każdego dnia. Spotkanie przebiegało w dość głośnej, pełnej humoru atmosferze, ale tak być powinno ,jeśli zabawa   i nauka idą razem. Poprzez to dzieci  zaznajomiły się z takimi pojęciami jak: umiar, rozsądek, przyjaźń, tolerancja. Wszystkie te sentencje  przedstawione zostały w książce Michała Zawadki pt.”Mądrość  z natury”, której fragmenty uczestnicy spotkania wysłuchali, oczywiście w wykonaniu autora.

Było to niezapomniane spotkanie.

Beata Trzcińska

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Oddziały przedszkolne - przerwa 2.07-09.08.2018

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających
do oddziałów przedszkolnych w PSPzOI nr 7
w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej
im. Mikołaja Kopernika w Stalowej Woli informuje, że
w okresie

od 2 lipca 2018 r. do 9 sierpnia 2018 r.

nastąpi przerwa  wakacyjna w funkcjonowaniu
oddziałów przedszkolnych.