Wydarzenia klasowe

mbp 00118  października  w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Stalowej Woli uczniowie z klasy III g wzięli udział w  warsztatach przeprowadzoanych prze Michała Zawadkę. Pan Michał jest aktorem, i pisarzem, i znawcą ludzkiej natury, i wielkim przyjacielem ludzi, zwłaszcza dzieci i młodzieży. I właśnie w trosce o ich dobro przeprowadza niezwykle ciekawe warsztaty, które dają wiele do myślenia, podczas których zwraca uwagę na rzeczy ważne. Warsztaty zatytułowane były: „Społeczny Savoir Vivre, czyli jak nie nadepnąć światu na odcisk”. Dzieci podczas wspólnej zabawy nauczyły się, co znaczy” gra w życie”, czyli co dzieje się z nami każdego dnia. Spotkanie przebiegało w dość głośnej, pełnej humoru atmosferze, ale tak być powinno ,jeśli zabawa   i nauka idą razem. Poprzez to dzieci  zaznajomiły się z takimi pojęciami jak: umiar, rozsądek, przyjaźń, tolerancja. Wszystkie te sentencje  przedstawione zostały w książce Michała Zawadki pt.”Mądrość  z natury”, której fragmenty uczestnicy spotkania wysłuchali, oczywiście w wykonaniu autora.

Było to niezapomniane spotkanie.

Beata Trzcińska

Zebrania z rodzicami 6 grudnia 2018

6 grudnia 2018 roku (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.

Zebranie Rady Rodziców 20 XI 2018

Zebranie Rady Rodzicow i Przedstawicieli Trojek Klasowych 20 listopada godz. 17 swietlica szkoly.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców