Wydarzenia klasowe

Skontaktuj się z nami

Publiczna Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

im. Mikołaja Kopernika 

ul. Okulickiego 14
37-450 Stalowa Wola


+48 15 842 04 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIP: 8651427241
REGON: 000837465
Nr konta
80 1020 4913 0000 9802 0117 6981

Plan lekcji

E-dziennik

Szkolne nagrania

Zdjęcia

photo gallery

Otwórz menu

janow 005

W dniu 7 października br. uczniowie, rodzice i wychowawczyni klasy IV „c” wybrali się na wspólny wyjazd do Janowa Lubelskiego. Celem wyjazdu była integracja zespołu klasowego, rodziców i wychowawczyni p. Iwony Jabłońskiej.


Impreza rozpoczęła się od spartakiady, podczas której uczestników czekał szereg konkurencji np.: narty wieloosobowe, gąsienica wieloosobowa, skoki w workach, przenoszenie siebie wzajemnie na „noszach” itp. Udział we wszystkich konkurencjach wymagał od uczestników ścisłej współpracy aby wykonać określone zadanie. Poza tym dzieci, rodzice oraz wychowawczyni musieli się nieźle napracować aby przetrwać konkurencję Twister, podczas której trzeba było wykazać się sporą gibkością, wytrzymałością oraz zdolnością planowania.

Aby odsapnąć od ciężaru zmagań uczestnicy zjedli pieczoną kiełbaskę i wypili ciepłą herbatkę. A później znowu do zabawy. Tym razem była to zagadka kryminalna. Wszyscy podzieleni na zespoły musieli odnaleźć ukryte w terenie informacje dotyczące sprawy kryminalnej. Po wielu zagadkach i zmaganiach zręcznościowych wszystkim udało się rozwiązać zagadkę kryminalną. Na zakończenie wyjazdu chętni uczestnicy wzięli udział w godzinnej przejażdżce jeepami po leśnych bezdrożach.

Iwona Jabłońska

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Co nowego w szkole?

Ostatnie komunikaty

Odwołanie zajęć Nietypowe Czytanie Literatury - 23.01.2018 i 26.01.2018

Ze względów organizacyjnych w tym tygodniu są odwołane zajęcia Nietypowego Czytania Literatury dla obu grup (wtorkowej - 23 stycznia 2018 i piątkowej - 26 stycznia 2018). Po feriach będzie nowy, zmieniony harmonogram zajęć.

esjot podpis

Wolontariat szkolny

Informator dla uczniów

Jak zrobić kokardę narodową

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości dla uczniów i nauczycieli odbędzie się


9 listopada 2017 /czwartek/.

Zapraszamy klasy pod opieką nauczycieli uczących na wyznaczonej lekcji.
Ze względów organizacyjnych proszę o punktualnie sprowadzenie klas na salę gimnastyczną.


W tym dniu obowiązuje strój galowy.

Poniżej instrukcja robienia kokardy narodowej i szczegółowa rozpiska.

Pomoc psychologiczna

Szkoła zapewnia uczniom opiekę psychologiczną. W ramach wsparcia psychologicznego prowadzone są indywidualne spotkania z uczniami oraz zajęcia grupowe w klasach, porady i konsultacje dla rodziców i nauczycieli a także tematyczne spotkania dla rodziców z różnymi specjalistami.

Pedagog i psycholog służą pomocą uczniom, rodzicom, wychowawcom i nauczycielom codziennie w godzinach: 8.00 – 15.00.

Nietypowe Czytanie Literatury - zmiana godzin zajęć dla grupy II

Ze względów organizacyjnych zajęcia "Nietypowe Czytanie Literatury", w skrócie NCL (literacko-teatralne) z czwartku (grupa II) są przeniesione na piątek. Będą teraz odbywały się 14:45-15:30 (9 lekcja). Grupa I będzie miała zajęcia bez zmian we wtorek 13:55-14:40. Podział NCL na grupy znajduje się pod tym linkiem.

Zajęcia "Zaczytany ołówek" (czytelniczo-plastyczne) odbywają się bez zmian 13:05-13:55 w piątek.

 

esjot podpis