Wydarzenia klasowe

muzeum 002Uczniowie klasy 3B rozpoczęli kolejny rok zajęć w Muzeum Regionalnym. Celem wycieczki w dniu 2 października była wystawa ”Tutaj stał twój dom,” Dzieci poznały zamierzchłą i mało znaną historię wsi Pławo, genezę powstania i dzieje nadsańskiej wioski. Zainteresowały nas także losy mieszkańców, szczególnie opowieść pana Steca. Podczas warsztatów powstała mapa Małej Ojczyzny. Inspiracją była wystawa i literatura dostępna w muzeum.

Beata Bryk Pokrzywa,
Agnieszka Bednarczyk

Zapraszma do obejrzenia galerii zdjęć.

Nietypowe Czytanie Literatury - II semestr 2017/2018

Ze względu na zmiany planu i związane z tym kwestie organizacyjne w II semestrze są odwołane zajęcia Nietypowe Czytanie Literatury. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w poprzednich zajęciach.

Wolontariat szkolny

Informator dla uczniów

Jak zrobić kokardę narodową

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości dla uczniów i nauczycieli odbędzie się

9 listopada 2017 /czwartek/.

Zapraszamy klasy pod opieką nauczycieli uczących na wyznaczonej lekcji.
Ze względów organizacyjnych proszę o punktualnie sprowadzenie klas na salę gimnastyczną.

W tym dniu obowiązuje strój galowy.

Poniżej instrukcja robienia kokardy narodowej i szczegółowa rozpiska.

Pomoc psychologiczna

Szkoła zapewnia uczniom opiekę psychologiczną. W ramach wsparcia psychologicznego prowadzone są indywidualne spotkania z uczniami oraz zajęcia grupowe w klasach, porady i konsultacje dla rodziców i nauczycieli a także tematyczne spotkania dla rodziców z różnymi specjalistami.

Pedagog i psycholog służą pomocą uczniom, rodzicom, wychowawcom i nauczycielom codziennie w godzinach: 8.00 – 15.00.

Wydawanie obiadów

Obiady są wydawane w stołówce szkolnej 10:30-13:30.