pic

W dniach 13 i 14 grudnia odbędzie się w naszej szkole kiermasz ozdób świątecznych.

Jak co roku, będą to prace wykonane przez niepełnosprawnych uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej "Szansa" w Stalowej Woli. Pozyskane w ten sposób fundusze pozwolą spełnić drobne marzenia tych szczególnych artystów.
Serdecznie zapraszamy!

Irena Sajdak

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Zebranie Rady Rodziców - 12.06.2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trojek Klasowych dnia 12 czerwca godz. 17 swietlica szkoly.

Ewa Chołody

Egzamin ósmoklasisty

Informacje Centralnej Komisji Egzaminacyjne i przykładowe arkusze do egzaminu ósmoklasisty