spectrum

Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej SPECTRUM w Stalowej Woli zaprasza uczniów do udziału w konkursie plastycznym "Pomaganie jest cool!". Celem konkursu jest przybliżenie dzieciom i młodzieży idei wolontariatu, kształtowanie wrażliwości na potrzeby innych, a także ukazanie, że każdy z nas ma wiele do zaoferowania swojemu otoczeniu.

Zachęcamy uczniów do wykonania prac plastycznych dowolną techniką artystyczną w formacie A3. Prace można składać osobiście lub wysłać pocztą do dnia 30 października 2017 roku na adres Stowarzyszenia tj. ul. Dmowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola (budynek MOPS w Stalowej Woli, pokój nr 18, do godz. 15.30). Można je również złożyć u nauczycieli świetlicy szkolnej.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas Gali Wolontariatu, która odbędzie się w terminie do 15 grudnia 2017 roku.
Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody i podziękowania, a wszystkie nagrodzone i wyróżnione w konkursie prace wezmą udział w wystawie w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli.
Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.mops-stalwol.pl oraz w świetlicy szkolnej.

Irena Sajdak

Nietypowe Czytanie Literatury - II semestr 2017/2018

Ze względu na zmiany planu i związane z tym kwestie organizacyjne w II semestrze są odwołane zajęcia Nietypowe Czytanie Literatury. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w poprzednich zajęciach.

Wolontariat szkolny

Informator dla uczniów

Jak zrobić kokardę narodową

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości dla uczniów i nauczycieli odbędzie się

9 listopada 2017 /czwartek/.

Zapraszamy klasy pod opieką nauczycieli uczących na wyznaczonej lekcji.
Ze względów organizacyjnych proszę o punktualnie sprowadzenie klas na salę gimnastyczną.

W tym dniu obowiązuje strój galowy.

Poniżej instrukcja robienia kokardy narodowej i szczegółowa rozpiska.

Pomoc psychologiczna

Szkoła zapewnia uczniom opiekę psychologiczną. W ramach wsparcia psychologicznego prowadzone są indywidualne spotkania z uczniami oraz zajęcia grupowe w klasach, porady i konsultacje dla rodziców i nauczycieli a także tematyczne spotkania dla rodziców z różnymi specjalistami.

Pedagog i psycholog służą pomocą uczniom, rodzicom, wychowawcom i nauczycielom codziennie w godzinach: 8.00 – 15.00.

Wydawanie obiadów

Obiady są wydawane w stołówce szkolnej 10:30-13:30.