Nabór 2020/2021

.

Nauka zdalna

Logowanie Office

Logowanie do Chmury Microsoft Office (365):

UBEZPIECZENIE OD NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW

W nadchodzącym roku szkolnym szkoła nie pośredniczy w zawieraniu umów ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków. Rodzice, którzy nie posiadają ubezpieczenia rodzinnego mogą skorzystać z oferty zamieszczonej poniżej.

Drodzy Rodzice,

Kancelaria Supra Brokers S.A. mając na uwadze uzyskanie najlepszej oferty ubezpieczeniowej, przeprowadziła z pełnomocnictwa Miasta Stalowa Wola procedurę wyboru takiego zakładu ubezpieczeń, który zapewni Państwa dzieciom najlepszą możliwą do osiągniecia ofertę ubezpieczeniową. Ma ona zapewnić zarówno szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej jak i zagwarantować Wam nieodpłatne wsparcie naszej kancelarii w przypadku likwidacji szkód. Oferta uzyskana dzięki naszemu działaniu jest ofertą niestandardową, dopasowaną do Państwa potrzeb z możliwością wyboru jednego z czterech wariantów. Zakładem ubezpieczeń, który spełnił wszystkie wymagania jakie zostały przed nim postawione, dotyczące wysokich parametrów ubezpieczenia zostało Towarzystwo Ubezpieczeniowe Uniqa.

Szanowni Państwa dajemy Wam, jako nowatorskie rozwiązanie, możliwość zawarcia umowy ubezpieczenia, wyboru wariantu, zgłoszenia szkody, poprzez portal internetowy. Eliminuje to wiele dotychczasowych kłopotów organizacyjnych z tym związanych.

Poniżej przesyłamy link do naszej strony internetowej:

www.nnw24.pl

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Państwa opiekunem, Panem Jakubem Stańko: 785 833 818

Supra Brokers S.A.