Zachęcamy do obejrzenia poniższego filmiku:

i poczytania o naszej szkole!

Siódemka

Jesteśmy szkołą z doświadczoną kadrą pedagogiczną gotową do sprostania wymagań dzieci ze specjalnymi potrzebami już od ponad 20 lat:

Przez udział w takich projektach, jak Szkoła Promująca Zdrowie nasi uczniowie uczą się właściwych nawyków żywieniowych, a przy organizowanym przez nas Wojewódzkim Festiwalu Origami doskonalą swe umiejętności manualne oraz wyrabiają poczucie estetyki. Od lat znajdujemy się w czołówce pod względem zawodów sportowych w takich dyscyplinach, jak lekkoatletyka, piłka nożna, czy siatkówka.

Zapraszamy do poznania:

Polecamy naszą galerię zdjęć i kanał na YouTube.

Oferujemy pomoc medyczną stomatologa i higienistki, opiekę logopedy, pedagoga i psychologa. Realizujemy wiele projektów, wśród których są m. in. UKS Siódemeczka, Lasowiaczki Siódemki, Moje miasto bez elektrośmieci, Owoce w szkole, a to wyłącznie część z nich. Pozostałe są opisane w menu Szkoła > Projekty. Posiadamy Świetlicę, Bibliotekę i umożliwiamy zjedzenie w szkole obiadów przez dziecko. Na tym zaś nie koniec!

Wszystkich chętnych zachęcamy do kontaktu z nami, a także do przyjścia do szkoły dziś, bo dopiero

w 2019

popołudniem

odbędzie się

Dzień Otwarty (o czym jeszcze Państwo poinformujemy)

Osoby zainteresowane informujemy, że rejestracja do oddziałów przedszkolnych odbywa się pod tym adresem.

PS. Stara wersja strony WWW znajduje się pod tym adresem.

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Oddziały przedszkolne - przerwa 2.07-09.08.2018

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających
do oddziałów przedszkolnych w PSPzOI nr 7
w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej
im. Mikołaja Kopernika w Stalowej Woli informuje, że
w okresie

od 2 lipca 2018 r. do 9 sierpnia 2018 r.

nastąpi przerwa  wakacyjna w funkcjonowaniu
oddziałów przedszkolnych.