Zachęcamy do obejrzenia poniższego filmiku:

i poczytania o naszej szkole!

Siódemka

Jesteśmy szkołą z doświadczoną kadrą pedagogiczną gotową do sprostania wymagań dzieci ze specjalnymi potrzebami już od ponad 20 lat:

Przez udział w takich projektach, jak Szkoła Promująca Zdrowie nasi uczniowie uczą się właściwych nawyków żywieniowych, a przy organizowanym przez nas Wojewódzkim Festiwalu Origami doskonalą swe umiejętności manualne oraz wyrabiają poczucie estetyki. Od lat znajdujemy się w czołówce pod względem zawodów sportowych w takich dyscyplinach, jak lekkoatletyka, piłka nożna, czy siatkówka.

Zapraszamy do poznania:

Polecamy naszą galerię zdjęć i kanał na YouTube.

Oferujemy pomoc medyczną stomatologa i higienistki, opiekę logopedy, pedagoga i psychologa. Realizujemy wiele projektów, wśród których są m. in. UKS Siódemeczka, Lasowiaczki Siódemki, Moje miasto bez elektrośmieci, Owoce w szkole, a to wyłącznie część z nich. Pozostałe są opisane w menu Szkoła > Projekty. Posiadamy Świetlicę, Bibliotekę i umożliwiamy zjedzenie w szkole obiadów przez dziecko. Na tym zaś nie koniec!

Wszystkich chętnych zachęcamy do kontaktu z nami, a także do przyjścia do szkoły dziś, bo dopiero

w 2019

popołudniem

odbędzie się

Dzień Otwarty (o czym jeszcze Państwo poinformujemy)

Osoby zainteresowane informujemy, że rejestracja do oddziałów przedszkolnych odbywa się pod tym adresem.

PS. Stara wersja strony WWW znajduje się pod tym adresem.

Zebrania z rodzicami 6 grudnia 2018

6 grudnia 2018 roku (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.

Zebranie Rady Rodziców 20 XI 2018

Zebranie Rady Rodzicow i Przedstawicieli Trojek Klasowych 20 listopada godz. 17 swietlica szkoly.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców