NABÓR - rok szkolny 2019/2020

Zachęcamy do poczytania o naszej szkole!

Siódemka

Jesteśmy szkołą z doświadczoną kadrą pedagogiczną gotową do sprostania wymagań dzieci ze specjalnymi potrzebami już od ponad 20 lat:

Przez udział w takich projektach, jak Szkoła Promująca Zdrowie nasi uczniowie uczą się właściwych nawyków żywieniowych, a przy organizowanym przez nas Wojewódzkim Festiwalu Origami doskonalą swe umiejętności manualne oraz wyrabiają poczucie estetyki. Od lat znajdujemy się w czołówce pod względem zawodów sportowych w takich dyscyplinach, jak lekkoatletyka, piłka nożna, czy siatkówka.

Zapraszamy do poznania:

Polecamy naszą galerię zdjęć.

Oferujemy pomoc medyczną stomatologa i higienistki, opiekę logopedy, pedagoga i psychologa. Realizujemy wiele projektów, wśród których są m. in. UKS Siódemeczka, Lasowiaczki Siódemki, Moje miasto bez elektrośmieci, Owoce w szkole, a to wyłącznie część z nich. Pozostałe są opisane w menu Szkoła > Projekty. Posiadamy Świetlicę, Bibliotekę i umożliwiamy zjedzenie w szkole obiadów przez dziecko. Na tym zaś nie koniec!

Wszystkich chętnych zachęcamy do kontaktu z nami, a także do przyjścia do szkoły w Dzień Otwarty i nie tylko!

Zebranie rodziców 13.03.2019

ZEBRANIE RADY RODZICOW I PRZEDSTAWICIELI TROJEK KLASOWYCH 13 MARCA GODZ 17 ŚWIETLICA SZKOŁY

Wypocznek - porady MEN 2019 - zima

Zapraszamy do zapoznania się z wskazówkami MEN o bezpiecznym wypoczynku dzieci.

List GIS i Komendy Policji do rodziców - styczeń 2019

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendy Głównej Policji poniżej

Rekrutacja do szkoły średniej 2018/2019

Szczegółowe informacje znajdują się poniżej

MEN: Rektrutacja do szkół średnich - XII 2018

Zapraszamy do zapoznania się z listem min. Anny Zalewskiej i stroną MEN odnośnie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.