Strona główna

O szkole

Dla Rodzica

Dla Ucznia

Dla Nauczyciela

Nabór 2024/2025

RODO

BIP

Nauka zdalna

EPUAP

FB - PSP7

Dostępna Szkoła

Jadłospis

FB - Biblioteka Szkolna

Klub Szkół

Aktywna tablica

Laboratoria Przyszłości

Szkoła Promująca Zdrowie

Strona główna

Skontaktuj się z nami

Publiczna Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

im. Mikołaja Kopernika 

ul. Okulickiego 14
37-450 Stalowa Wola


+48 15 842 04 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIP: 8651427241
REGON: 000837465 
KRS: 0000145905

Nr konta bankowego do wpłat za obiady, duplikaty:

80 1020 4913 0000 9802 0117 6981

Nr konta Rada Rodziców:

53 9430 0006 0000 1469 2000 0001

 

Plan lekcji

E-dziennik

Logowanie Office

Logowanie do Chmury Microsoft Office (365):

http://portal.office.com

Mam problem z MS Teams (zobacz pomoc)

Zdjęcia

photo gallery

Otwórz menu

Z wielką przyjemnością zawiadamiamy, że Alicja Prandzioch z klasy 7D zdobyła II miejsce i została laureatką VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej „Wyraź to w PIXEL-Ach!”. 

Konkurs ten organizowany jest przez I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju.Stawia sobie za cel promowanie grafiki komputerowej i młodych talentów. Corocznie w nim uczestniczy kilkuset uczestników z całej Polski. Gama użytych programów jest bardzo szeroka od profesjonalnych z pakietu Adobe, przez Corel po darmowe. Pracę oceniał znany lubelski wykładowca doktor Bartłomiej Żukowski. Jest on specjalistą w zakresie rysunku, zarówno architektonicznego, jak i zwykłego, uznanego specjalisty znanego między innymi z wykładów malarstwa, historii sztuki, czy szeroko pojętej architektury. W zakresie rysunku odpowiada za przygotowanie szeregu przyszłych absolwentów na Akademię Sztuk Pięknych. Dzięki niemu od lat konkurs cieszy się estymą i przyciąga liczne grono przyszłych artystów, plastyków i grafików komputerowych.

Nasza uczennica wykonała pracę w formie wektorowej w programie Inkscape. Przy pomocy polonisty Ewy Skrzypacz dokonała autorskiej interpretacji słów Wisławy Szymborskiej "Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła" - tematu przewodniego VII edycji konkursu. Z kolei w zakresie opieki merytorycznej odnośnie projektowania graficznego, stosowania technik w grafice wektorowej w tym rysowania przy użyciu tabletu graficznego sprawował J acek Skrzypacz.

Nagrodzona praca konkursowa znajduje się obecnie w bibliotece szkolnej promując czytelnictwo. Zachęcamy do jej zobaczenia na żywo. Biblioteka, bowiem zaprasza wszystkich uczniów, bez pukania, po prostu wejdźcie i podziwiajcie jak utalentowane osoby mamy w naszej szkole!

Życzymy naszej uczennicy dalszych sukcesów. Trzymamy kciuki za naszą lauratkę przekonani, że w następnym roku zdobędzie już pierwsze miejsce!

Uroczyste podsumowanie Konkursu odbędzie się 5 grudnia 2023 roku.

Edycja 7.12.2023

Nasza uczennica odebrała nagrody rzeczowe. Będziemy czekali na jej dalsze prace. Zachęcamy innych do czerpania przykładu i próbowania własnych sił w podążaniu za marzeniami. Ali raz jeszcze gratulujemy i cieszymy się z jej sukcesu.

esjot podpis

Ostatnie wydarzenia