Nabór 2020/2021

Nauka zdalna

EPUAP

Logowanie Office

Logowanie do Chmury Microsoft Office (365):

Mam problem z MS Teams (zobacz pomoc)

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

od poniedziałku 26.10.2020 r. szkoła zmienia tryb pracy na hybrydowy:

• klasy I-III i oddział przedszkolny będą funkcjonowały bez zmian, zgodnie z dotychczasowym planem lekcji,
  • świetlica szkolna będzie pracowała na dotychczasowych zasadach, w godzinach 6.15 – 16.00,
  • z obiadów w stołówce szkolnej mogą korzystać uczniowie klas I-III i oddziałów przedszkolnych.
  • uczniowie wszystkich klas IV-VIII przechodzą na naukę zdalną.

Wszystkie zajęcia zdalne dla uczniów klas IV – VIII będą się odbywać zgodnie z aktualnie obowiązującym podziałem godzin. W pracy zdalnej wykorzystana zostanie głównie usługa komunikacji wideo opracowana przez firmę Microsoft – TEAMS oraz platforma Office 365. Dla wszystkich naszych uczniów zostały utworzone i przetestowane konta w tej usłudze. W przypadku problemów z logowaniem należy kontaktować się z wychowawcą.

Aby uniknąć nadmiernego obciążania uczniów wielogodzinną pracą przed monitorem komputera zajęcia zdalne będą odbywały się w dwóch różnych trybach:

• wideokonferencje w TEAMS – w czasie rzeczywistym, zgodnie z planem lekcji,
  • udostępnianie materiałów edukacyjnych w module „Zadania” w TEAMS – w czasie rzeczywistym, zgodnie z planem lekcji.

Po zalogowaniu (1) na swoje konto w szkolnej platformie OFFICE 365, uczeń wybiera ikonę TEAMS (2) /patrz instrukcja poniżej/:

1

Po uruchomieniu modułu "Kalendarz" w TEAMS, uczeń może sprawdzić zaplanowane dla niego lekcje video, /patrz instrukcja poniżej/:
UWAGA! Przycisk "Dołącz" pojawi się o godzinie, na która zostało zaplanowane spotkanie.

2

Widok okna lekcji video:

3

Udostępnianie materiałów do pracy odbywać się będzie w module "Zadania", /patrz instrukcja poniżej/:

4

5