Strona główna

O szkole

Dla Rodzica

Dla Ucznia

Dla Nauczyciela

NABÓR - rok szkolny 2019/2020

RODO

.

Strona główna

Skontaktuj się z nami

Publiczna Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

im. Mikołaja Kopernika 

ul. Okulickiego 14
37-450 Stalowa Wola


+48 15 842 04 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIP: 8651427241
REGON: 000837465 
KRS: 0000145905

Nr konta

80 1020 4913 0000 9802 0117 6981
 

Plan lekcji

E-dziennik

Zdjęcia

photo gallery

Otwórz menu

14 października obchodzimy Święto Komisji Edukacji Narodowej. Dzień ten jest wolny od zajęć dydaktycznych  /podstawa prawna: art. 74 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. Karty Nauczyciela (DzU z 2006 r., Nr 97, poz.674 z późniejszymi zmianami/.

W tym dniu nasi uczniowie wezmą udział w uroczystej akademii i zajęciach opiekuńczych, które zostaną zorganizowane pod opieka wychowawców i nauczycieli uczących według poniższego harmonogramu:

 

klasa

godziny

opieka

sala

Lekcje 1, 2 i 3 /godziny: 7.15 – 9.45/ 
Udział w akademii o godzinie 8.00 – sala gimnastyczna. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w przydzielonej sali pod opieką wychowawcy i wyznaczonych nauczycieli

VIII A

7.15 – 9.45

Olga Bila/ Urszula Szkutnik

s. 201

VIII B

7.15 – 9.45

Justyna Babicka

s. 202

VIII C

7.15 – 9.45

Ewa Barszcz

s. 102

VIII D

7.15 – 9.45

Joanna Grzegorczyk

s. 200

VIII E

7.15 – 9.45

Joanna Sikorska

s. 206

VII A

7.15 – 9.45

Iwona Stasiak/Dorota Grobel

s. 203

VII B

7.15 – 9.45

Justyna Madej

s. 204

VII C

7.15 – 9.45

Anna Telega

s. 107

VII D

7.15 – 9.45

Maja Bieszcz-Giecko

s. 108

Lekcje 1, 2 i 3 /godziny: 7.15 – 9.45/
Udział w akademii o godzinie 9.00 – sala gimnastyczna. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w przydzielonej sali pod opieką wychowawcy i wyznaczonych nauczycieli

I A

7.15 – 9.45

Zuzanna Rymanowska/Renata Deruś

s. 14

I B

7.15 – 9.45

Regina Guzek

s. 5

I C

7.15 – 9.45

Małgorzata Włodarczyk

s. 6

I D

7.15 – 9.45

Iwona Dybus

s. 18

II A

7.15 – 9.45

Anna Konefał

s. 15

II B

7.15 – 9.45

Marta Polańska

s. 4

II C

7.15 – 9.45

Anna Madej

s. 16

II D

7.15 – 9.45

Anna Brodziak

s. 17

Lekcje 4, 5 i 6 /godziny: 9.55 – 12.35/
Udział w akademii o godzinie 10.00 – sala gimnastyczna. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w przydzielonej sali pod opieką wychowawcy i wyznaczonych nauczycieli

V C

9.55 – 12.35

Anna Sawicka

s. 203

V D

9.55 – 12.35

Monika Mokrzyszewska/ Anna Dziurny

s. 17

V E

9.55 – 12.35

Bogusława Mikula

s. 107

V F

9.55 – 12.35

Barbara Kuziora

s. 108

V G

9.55 – 12.35

Elżbieta Szuba

s. 100

V H

9.55 – 12.35

Katarzyna Mrowiec

s. 106

VI A

9.55 – 12.35

Ewa Rybicka/Zuzanna Bielecka

s. 208

VI B

9.55 – 12.35

Brygida Małek

s. 207

VI C

9.55 – 12.35

Iwona Jabłońska

s. 201

VI D

9.55 – 12.35

Paweł Cieśliński

s. 202

VI E

9.55 – 12.35

Dorota Rejzerewicz/Kinga Korzeniowska

s. 205

VI F

9.55 – 12.35

Estera Lipińska

s. 204

VI G

9.55 – 12.35

Beta Stępak

s. 109

Lekcje 4, 5 i 6 /godziny: 9.55 – 12.35/
Udział w akademii o godzinie 11.00 – sala gimnastyczna. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w przydzielonej sali pod opieką wychowawcy i wyznaczonych nauczycieli

III A

9.55 – 12.35

Renata Maziarz/Anna Dąbek

s. 5

III B

9.55 – 12.35

Liliana Kobos/Beata Bryk-Pokrzywa

s. 16

III C

9.55 – 12.35

Danuta Szot

s. 18

III D

9.55 – 12.35

Jolanta Łuszczak

s. 4

IV A

9.55 – 12.35

Agnieszka Kogut

s. 14

IV B

9.55 – 12.35

Marta Woszczyna

s. 15

Co nowego w szkole?