aaMiło nam poinformować, że nasza szkoła, dzięki p. Iwonie Jabłońskiej,  włączyła się w ogólnopolską akcję „100 pozdrowień na 100- lecie Niepodległości”.  Projekt jest wspólną inicjatywą ponad stu geografów z całej Polski, w tym p. Iwony. Ogólnopolska akcja została zauważona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i włączona do kalendarza oficjalnych obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Założeniem akcji jest przesłanie, przez uczniów i ich nauczycieli, widokówek z pozdrowieniami ze swojej miejscowości do stu szkół z całej Polski. Akcja tym bardziej niezwykła, że ani uczniowie ani nauczyciele
z zaangażowanych szkół, nigdy się nie spotkali i nie poznali.

Dzięki tak szeroko zakrojonej akcji młodzi ludzie pokazują, że są prawdziwymi patriotami i niewielkimi czynami potrafią upamiętnić wielkie poświęcenie milionów Polaków, którzy dążyli do odzyskania niepodległości przez Polskę.

Więcej na temat inicjatywy przeczytasz na stronie  Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zebrania z rodzicami 6 grudnia 2018

6 grudnia 2018 roku (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.

Zebranie Rady Rodziców 20 XI 2018

Zebranie Rady Rodzicow i Przedstawicieli Trojek Klasowych 20 listopada godz. 17 swietlica szkoly.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców